02 Ekim 2013

Samsung Galaxy S4'ün Batarya Sorunu !

Samsung S4 sahibiyim. Telefon kullanım halindeyken yeniden başlatılıyor ve açıldığında batarya %0(boş)diye uyarı vermektedir. Şuanda telefonun bataryasında şişkinlik başlamıştır. Aynı sorun arkadaşımın telefonunda da oldu servise gönderdi, 15 gündür ses seda yok. Her işimi telefona göre ayarla mışım ben göndereceğim servise 1 ay gelmeyecek. O 1 ayda bizler yedek bir Galaxy S4'mü alacağız?

Samsung Türkiye bu sorunu neden gözardı etmektedir?10000'lerce Euro'luk arabalarının hatalarını kabul eden firmalar, araçlarını okyanus ötesinden geri çekerlerken özürler dilerken Samsung Türkiye neden bizleri teknik servise yönlendiriyor. Bizler yedek batarya alıp sadece bataryalarımızı gönderelim. Neden telefonu göndermek zorundayız?

N. 477 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi14 Ekim 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • N.07 Ekim 2013

  Samsung Türkiye, sanırım şuanda Samsung merkezle benim önerimi tartışıyorlar. ki o yüzden beni haala arayan olmadı. Eğer ki arama ücreti nedeniyle arayamıyorlarsa sıkıntı yok çağrı atsınlar ben ararım. Samsungun büyümesinde bizimde tuzumuz olur.

 • N.03 Ekim 2013

  444 77 11 nolu numaranızı www.sikayetvar.com 'a yazmadan önce aramıştım. Orada beni teknik servise yönlendiriyor. Bizim sorunumuz teknik servisle giderilebilecek münferit bir olay değildir. Hatayı kabul etmekte büyüklüktür. yukarda da yazdığım gibi batarya alabilecek gücümüz var ki galaxy s4 aldık. yalnız "sinekte küçüktür ama mide bulandırır" umarım konuyla ilgilenenler bunu göz ardı etmezler. Daha önce göz ardı eden telefon şirketlerininin hallerini gördük. iyi çalışmalar..

 • Samsung Telefon Temsilcisi02 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön