Samsung Galaxy S4'ün Batarya Şişti!

Enes S. |

27.07.2013 tarihinde Vatan Mağazasının Konya şubesinden Samsung Galaxy S4 I9500 akıllı telefonu aldım. Mağazada kalan son üründü ve yaklaşık bir yıldır beklediğim bir akıllı telefondu. Paket mağaza yetkilisi tarafından gözlerimin önünde açıldı teşhir ürünü değildi. Ertesi gün babam telefonun kasasının eğri olduğunu söyledi ; fakat şakaya vurdum ve ciddiye almadım. Sonuçta sıfır telefondu ve Samsung'a güveniyordum; fakat yaklaşık 1,5 ay sonra telefon aniden kapanmaya başladı.

Kılıfı çıkartıp kapağı açtığımda pilin şiş olduğunu gördüm. Biraz daha incelediğimde kasanında bombeleştiğini farkettim. Derhal servise verdim; fakat bir haftadır hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Lütfen acil bir şekilde yardımcı olun!

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  23:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi