Samsung Galaxy S4 Telefonumun Paneli Çatladı!

Ali Akgün K. |

Turkcell hattıma ek olarak S4 telefonumu Teleses mağazacılıktan satın aldım. 20.08.2013 1 hafta içinde yanlışlıkla elimden düşürdüm ve ekranın sol alt köşesinde telefonu panelde belirsiz bir çatlak meydana geldi. Bu şekilde yaklaşık 1 hafta öncesine kadar kullandım çünkü menüsünde sistemde herhangi bir sıkıntı yoktu.

Daha sonra cihaz kendi kendine kapanmaya başladı. Vaktim olmadığı için arkadaşım Başarı servisine götürdü ilk önce bataryada şişme var denildi daha sonra cihazın ana kartında problem olduğu söylenmiş. 4 aylık cihazı garanti dışında bırakmak için mi yapılmaktadır şüphe içinde bırakılmak iyi değil.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Akgün K.
  16 Aralık
  17:59

  HİÇ BİR FİRMA YETKİLİ BENİ ARAMAMIŞTIR. BANA MAİL GÖNDERMEMİŞTİR.

 • 09 Aralık
  12:19

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Aralık
  22:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,