Samsung Galaxy S4 Telefonumun Bataryası Şişti

Aziz K. |

Samsung telefonumun ön cam ve pilim şişti. Servise götürdüm İncirli Samsung Mobile. İncelemeden sonra durumu bildireceklerini söylediler. Aynı gün incelemenin bittiğini ve pilinin garantiden değişebileceğini, ön cam için 500 TL ödemem gerektiğini söylediler.

Bende camın tam pilin olduğu kısmından şiştiğini ve bunun incelenmesi gerektiğini söyledim. Bunun kullanıcı hatası olduğunu söylendi. Bende buna neyin sebep olabileceğini sordum. Ben nereden bileyim beyefendi, camınız 500 TL'ye değişiyor parayı veriyormusunuz vermiyor musunuz cevabından sonra parayı vermeyeceğimi pilinin değiştirilmesini söyledim. Şikayetimi genel merkeze mail yoluyla tekrarladım.

Etiketler :

Batarya Ekran

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aziz K.
  22 Şubat
  19:29

  Tüm uğraşlarım sonucu camdaki şişmenin kullanım hatası olduğu tespit edildi. Ve 500 TL karşılığında değiştirebileceklerini söylediler. Tüketici mahkemesine dilekçemi verdim. Telefonumun 16 gün kalması hakkında da tazminat davası açacağım pazartesi. Samsung firmasıyla savaşım sürecek... Siz siz olun üzerinde Samsung yazan iğne almayın...

 • Aziz K.
  14 Şubat
  22:17

  16 günlük servis maceram bitti. Aldım elime telefonu. Bombeli S4'ümle başbaşayım...

 • Aziz K.
  13 Şubat
  16:02

  İnanılmaz bir şey oldu bu gün telefonumun servisteki 15. günü 444 77 11'i aradım bu konuda bir kayıt olmadığını söylediler... Ama bana geri dönüş sağlanacakmış. Beni sallıyorlar mı acaba :)

 • Aziz K.
  11 Şubat
  23:44

  Çok özledim telefonumu eksik hissediyorum. Haydi Samsung

 • 10 Şubat
  10:57

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Aziz K.
  07 Şubat
  21:18

  Samsung firmasını bu kadar ilgisiz ve kötü bir Türkiye yönetimi olamasına çok üzüldüm. çok sevdiğim telefonumdan bile soğudu artık. Problemim hala çöülmedi....

 • Aziz K.
  05 Şubat
  09:51

  Daha önce defalarca aradım. Bu yüzden cevap bekleyeceğim...

 • 04 Şubat
  21:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Aziz K.
  04 Şubat
  10:29

  Bize ulaşın 444 77 11 arayın cevabı gelecek büyük ihtimal