Samsung Galaxy S4 Telefonumda Şebeke Sorunu Var.

Özkan K. |

Samsung Galaxy s4 bir buçuk yıldır sürekli güncelleme gelecek ve düzelecek dedikçe daha da kötüye gitti. Telefon görüşmelerinde sürekli bağlantı kopuyor ve bağlantıya ulaşılamadı yazısı çıkıyor. Rize ve Samsun servislerde yazılımı güncelleyip geri veriyorlar. Ama bir değişiklik yok. En son Samsun şubesi anakartta sorun var deyip 600 küsur lira masraf çıkarıp Samsung bu hata ile ilgilenemiyor dediler nasıl sizin ürününüz değil mi. Yardım edin artık bıktım şu telefondan.

Etiketler :

Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan K.
  17 Şubat
  18:22

  Evet bana ulaşıldı. İlgilenilecek dendi size tekrar geri dönüş yapılacak dediler 10 gün oldu kimse beni aramadı? Bir çözüm hala elde edemedim!

 • 03 Şubat
  18:25

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Şubat
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr