Samsung Galaxy S4 Telefonum Konuşurken Kapanıyor

Nermin D. |

Aldığım günden itibaren telefon konuşurken sürekli kapandı. Sim karttan olduğunu düşünüp sim kartı yeniledim. Sorunum devam etti. Servise götürdüm kozmetik hariç cihaz değiştirildi. Yani anakart değişti. Kapanma sorunum devam etti. İkinci kez götürdüm bu soruna ait yeni yazılım yüklendi. Sorunum yine devam etti. Üçüncü kez götürdüm; bu soruna ait en son yazılımın yüklendiği ancak tekrar bakılacağı söylendi. Ben daha ne kadar bu cihazı getir götür yapacağım; bu sorunun çözüleceği inancını kaybettim. Ben yeni ürün dahi istemiyorum; paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nermin D.
  01 Nisan
  21:43

  3.kez bir şeyi yok dediler telefonun; hala görüşmeler kapanıyor;yok ta keyfimizden mi bırakıyoruz servise;oyalıyo samsung

 • 28 Mart
  15:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Nermin D.
  24 Mart
  21:04

  telefonsuz kaldım sayenizde.bir sürüde para verdim.ayıplı malınızı geri alın paramı verin.mahkemeye vereceğim

 • Nermin D.
  24 Mart
  20:46

  ayıplı mal satın aldım.telefonsuz kaldım sayenizde.paramı geri istiyorum

 • 20 Mart
  01:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi