Samsung Galaxy S4 Mini'nin Şebeke ve Pil Problemi.

Umut K. |

Yaklaşık iki ay önce bir Teknosa'dan aldığım Galaxy S4 Mini telefonumu şebeke ve pil problemi sebebiyle Samsung yetkili servise (avcılar) verdim. Telefonu bir gün sonra anakartı değişmiş şekilde teslim aldım, ancak şu an telefonum daha kötü durumda. Onarımdan önce sadece belli yerlerde çekmeyen telefon şu an bir araçla mobil haldeyken neredeyse hiç çekmiyor.

Pilin tükenmesi ile ilgili bir değişiklik yok. Burada beni rahatsız eden nokta Samsung gibi bir dünya devinin servisinin onarım sonrası teslim edeceği ürünü test etmemiş olma olasılığı. Servisinin sabit sorunlara sabit çözümler sunup, çıkış kontrol yapmadan kullanıcıya ürün teslim etmesi benim gözümde Samsung'u tamamen bitirmiştir.

Etiketler :

Batarya Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  17:00

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Ağustos
  00:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi