Samsung Galaxy S4 Mini'den Konuşurken Ses Gelmiyor.

Neşe Ö. |

Media Markt Kentpark şubesinden Samsung Galaxy S4 Mini aldım. Telefonla konuşurken kendi sesim gidiyor, fakat karşıdakinin sesi gelmiyor bu arızadan dolayı Media Markt servisine götürdüm. Servisten yapıldı diye geldi ama arıza yapılmamış. Bu yüzden telefonu geri verdik gene servise gitti, fakat yapılmadan geri geldi. 3.kez servise gitti. Bu ürünün değişimini istiyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  12:34

  2301619 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Şubat
  00:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.