Samsung Galaxy S4 Konuşurken Kapanıyor.

Ahmet K. |

7-8 ay önce Vatan Bilgisayar'dan Samsung Galaxy s4 aldım. Aldığım ilk günden itibaren görüşme yaparken görüşme kendi kendine sonlanıyordu. İlk başlarda dokunmatik yüzüme değiyor o sebepten kapanıyor zannediyordum, fakat bunun bir problem olduğunu öğrendim. Bu durum beni çok zor duruma düşürüyordu. (örneğin patronumla görüşme yaparken kapanması sanki yüzüne kapatmış imajı oluşturuyordu. vb...)

Vatan Bilgisayar aracılığı ile 4 kez servise gitti. Servis yazılım güncellemesi yapıp sorun yok diye geri gönderiyordu. Güvenli olmayan uygulama yüklemeyin diye rapor yazıyordu. En son seferinde hiç uygulama yüklemedim ama aynı sorun devam ediyor. Değişim talep ettim kabul edilmedi. Bu sorunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  16:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ahmet K.
  11 Şubat
  08:03

  Samsung firması henüz incelemenin ötesine geçememiştir.

 • 07 Şubat
  23:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi