14 Eylül 2013

Samsung Galaxy S4 Kendi Kendine Kapanıyor!

Bugün nişanlıma Telpa garantili Samsung Galaxy S4 aldım. Hattını taktik cebine koydu ,10 dakika sonra cebinden çıkarttığında kapalıydı telefon. Bataryayı çıkartıp takınca açıldı. Bu 5 sefer tekrarladı. Hediye aldık dedik bu kadar mahcup olamazdık . Paramızla rezil olduk! Bu sorunu çözün ya da cihazı geri alın .

Mehmet 1.118 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi19 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Mehmet 18 Eylül 2013

    Telefon değişime yollandı. Samsung daha bana dönecek. Görünüşe göre sizinle daha çok işimiz var. Değişim onayı ne zaman gelir ? Cihaz ne zaman elime ulaşır ? Bu sorularım yanıtsız kaldı hep cevaplayın artık. 0 telefonu kullanamadan değişime gitti birde üstüne 1 ay mı bekleyeceğim Tüketici Hakları Mahkemesine başvurup süreci hızlandırılmasını istemek zorunda kalacağım.

  • Samsung Mobile Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön