29 Ağustos 2013

Samsung Galaxy S4 Görüşmeyi Sonlandırıyor!

Galaxy s 4 'ü severek aldım. Fakat aldığıma da çok pişman oldum. Görüşme yaparken görüşmem kesiliyor. Samsung hm1500 kulaklık kullanmaktayım . Görüşmelerim sık sık kesiliyor. Kesilmenin acaba kulaklıkla ilgisi varmıdır diye kulaklığı devre dışı bıraktım ; fakat sık olmasa da yine kesintiye uğradı.

Telefonumu 2 sefer servise gönderdim . Telefonumda bir kaç kez aşırı ısınma meydana geldi ve pili tamamen boşalttı. Bununla ilgilide şikayetimi bildirdim ; fakat yine sonuç yok. Daha önce ** kullanıyordum, bunda böyle bir şey görmedim. Son olarak ta kies 'ten güncelle yap diyorum; fakat bir türlü yapmıyor.Yazık verdiğim 2,000,00 TL'ye içim acıdı.

Yilmaz 235 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz 02 Eylül 2013

    SAMSUNG GİBİ BİR FİRMANIN TELEFONUNU ALDIM FAKAT SORUNUMUN ÇÖZÜLMEMESİNDEN DOLAYI ÇOK PİŞMAN OLDUM.BUNDAN DOLAYIDA TEKRAR SAMSUNG TAN BİR ÜRÜN ALMAK İSTEMEM.

  • Yilmaz 30 Ağustos 2013

    Sayın Samsung Çağrı merkezi.... 444 77 11 numaralı telefonu aradım 4 kez görüşme yaptım.Sırasıyla Sedat bey,İnci hanım,Harun bey ve en son olarakta 28.08.2013 günü Okan bey ile görüştüm.telefonum 3.kez servise gidecek benim en büyük sorunum telefon görüşmesi yaparken görüşmemin kesilmesi.Bu kesilmeler her görüşmede olmuyor fakat bazen bir kişi ile iki defa kesiliyor ve ben müşterime karşı çok mahcup oluyorum.Bu durum beni çok sıktı bu arada telefonumu bugün 30.08.2013 de göndereceğim. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum..Selam ve saygılarımla

  • Samsung Mobile Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön