Samsung Galaxy S3'ün Şarj Sorunu!

Barış P. |

Samsung Galaxy S3 kullanıyorum son 3 aydır telefonda şarj etmiyor. Bazen telefon şarj oluyor gibi göstersede kesinlikle şarj etmiyor. Şarjdayken pilin dolması yerine düşüş gözleniyor. Bazen de temassızlık olup şarj olmuyor. 23.11.2013 tarihinde Başarı Samsung servisi Ankara servisine teslim ettim.

Servis aynı gün benimle iletişime geçerek sorunun şarj aletinde olduğunu söyledi. Yeni şarj aleti ve kablo teslim etti. Buna rağmen sorunum aynı şekilde devam etti. 28.11.2013 tarihinde tekrar aynı servise şikayetimi bildirerek bana verilen şarj aleti ile birlikte teslim ettim. Servis 02.12.13 tarihinde sorunun şarj aletinde olduğu ve kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek teslim etti, sorun hala devam ediyor.

Etiketler :

Adaptör Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  15:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Aralık
  23:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi