Samsung Galaxy S3 Telefonumun Ekranı Arızalı!

Muammer B. |

9 ay önce aldığım Samsung S3 telefonumu 30 cm'den parke zemin üzerine düşürdüm ekranı veya ön camı kırılmadı fakat ekran üst tarafından aşağı doğru günden güne karardı. Dokunmatiği kararan yerlerde çalışıyordu bende servise gönderdim telefonumu neredeyse yarı fiyatına ekranı değiştirme teklifinde bulundular. Birçok akıllı telefonu defalarca düşürdüm halen kullanıyorum taş gibiler Samsung olarak sattığınız ürünün arkasında durmanızı beklerdim. Rebel Elektronik teknik servisinize teslim ettim.

Etiketler :

Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Muammer B.
    10 Aralık
    14:02

    samsung'lular ürünlerinizi en pahallı telefonlarınızı tabletlerinizi türkiyede satın bikaç sene içinde vurgunu vurdunuz,vurdunuz microsoft nokia ikilisi,htc geliyor sizde bizden payınızı fazlasıyla alın.

  • Muammer B.
    08 Aralık
    22:48

    yüzbinlerce tablet, telefon satıyorlar kendi servisleri yok yumurta gibi telefon yapıyorlar arızada yada kırılınca yarı fiyatına tamir ediyorlar orjinal parça kullanıyoruz servis ne derse o satınca bir arızalanınca ikinci kar ama orjinal demo telefonlar 200 tl heryerde içinde ekranda ön camda kasada var samsung'lular bizden hem canı hem malımızı istiyorlar.

  • Muammer B.
    07 Aralık
    05:55

    konunun çözümü için destek kim verecek beni arayan olmadı.

  • 04 Aralık
    18:22

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

    Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

    Saygılarımızla,

    Samsung Çağrı Merkezi

  • 03 Aralık
    23:27

    Değerli Müşterimiz,

    İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
    Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
     
    Saygılarımızla,
     
     
    Samsung Çağrı Merkezi