Samsung Galaxy S3 Telefonum Arızalandı

Cemal T. |

Samsung marka Galaxy S3 telefonum bozuldu ve Kipa'ya yolladım ve servise kendileri yolladılar. Önce sıvı teması deyip telefona fatura çıkartıldı ve 200 TL ücret talep edildi. Bende bu talebi karşılayamadığım için gönderin dedim. Burada ben suyla temas ettirmedim telefonumu ve herhangi bir muhatap bulamadım kendime.

Kime neyi anlatacağım Kipa Mersin koymuş 2 arkadaşı satış mı yapar servis mi verir ne yaparsa artık. Telefonu aldım tekrar yolladım paramı bulunca. Adamalar tamir görmüş deyip geri yollamışlar. Al işte beni nasıl yanılttılar bilmiyorum ama bu konuları da öğrendim distribütör garantiliymiş. Bunu da öğrendim ama bunu en uç mercilere kadar ileteceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  11:45

  2295826 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Şubat
  23:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi