04 Eylül 2014

Samsung Galaxy S3 Mini'nin Ekranında Kabarıklık Oluşmuş!

Tekirdağ/Çorlu'dan Vatan Computer'dan Samsung Galaxy S3 mini cep telefonu aldım. Şarj sorunu olduğu için 2 kez garantiye gönderdim ilk gönderdiğimde yapıldı ama 2,kez gönderdiğimde şarj sorunu giderilmiş lakin ekranında kabarıklık oluşmuş. Garanti merkezinden bayanın birisi aradı kullanıma engel değil dedi bu şekilde olması ben bu şekilde telefonu göndermediğim halde benim telefonumu benim adıma müşteri kabul etti diye Vatan'a geri göndermiş. Bende ses kayıtlarını istedim ama hala bir cevap yok iyice mağdur ettiler. Asla kimseye tavsiye etmem Samsung çok sıkıntı yapıyorlar.

Erdinç 233 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi09 Eylül 2014

    2661909 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön