Samsung Galaxy S3 Mini'nin Ekranında Kabarıklık Oluşmuş!

Erdinç Aylin A. |

Tekirdağ/Çorlu'dan Vatan Computer'dan Samsung Galaxy S3 mini cep telefonu aldım. Şarj sorunu olduğu için 2 kez garantiye gönderdim ilk gönderdiğimde yapıldı ama 2,kez gönderdiğimde şarj sorunu giderilmiş lakin ekranında kabarıklık oluşmuş. Garanti merkezinden bayanın birisi aradı kullanıma engel değil dedi bu şekilde olması ben bu şekilde telefonu göndermediğim halde benim telefonumu benim adıma müşteri kabul etti diye Vatan'a geri göndermiş. Bende ses kayıtlarını istedim ama hala bir cevap yok iyice mağdur ettiler. Asla kimseye tavsiye etmem Samsung çok sıkıntı yapıyorlar.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  13:54

  2661909 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Eylül
  21:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi.