Samsung Galaxy Note 4'ün Geri Gitme Tuşu Bozuldu!

Merve Ş. |

Note 4'ü uzun zamandır bekliyordum. Aldım ancak bazı hataları olduğunu fark ettim. Başka bir şikayette de gördüm ki dokunmatik ekranda bazı problemler yaşanıyormuş. Ben de instagram da ne fotoğraf beğenebiliyorum, ne de etiketli olan kişileri görebiliyorum. Bu problem başka app de de oluyor. Aramalarım da bazen düşmüyor. Uzun süre beklerken buluyorum kendimi telefon kulağımda. Kapatıp tekrar aradığımda karşı taraf sesimi önceki aramada zaten duyduğunu söylüyor. Herhalde bir telefonun en basit işlevini yerine getirebilmesi gerek. O da "telefon etmek". En son bugün, bir süreliğine telefonun altındaki tuşlardan sağ ve sol tuş bozuldu. App de geri gidemedim, hatta kapatamadım. Daha ne olsun!

Etiketler :

Sinyal Ekran Klavye - Tuşlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  19:50

  2851111 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Kasım
  12:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr