Samsung Galaxy Note 4 Ekranın Sağ Ve Solunda Renk Tonu Farklılığı Var!

Yunus Emre D. |

Ekranımda aşağıdaki görsellerdeki renk tonu farklılığı var. Cihazın sağ tarafı sola göre renkleri soluk sararmış şekilde gösteriyor.
Ümraniye yetkili servise götürdüm ve arıza yoktur dediler. Değişim veya para iadesi talebimi reddettiler. Bu durum nasıl arıza olarak kabul edilmiyor anlamıyorum? Yetkililere sesleniyorum!

Http://i. Hizliresim.com/Odlv73.jpg
http://i. Hizliresim.com/jYDgVg. Jpg
http://i. Hizliresim.com/q2Dd8V. Jpg

Etiketler :

Ekran Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  15:11

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Yunus Emre D.
  04 Kasım
  22:33

  Herkese aynı mesajı kopyalayıp duruyorsunuz, çözüm üretmeye gelince teknik servisiniz 12 yaşındaki çocuğun bile yapabildiği yazılım atıp arıza yok diyor..

  Profesyonel olmak sorunları çözmeyi gerektirir, siz sorun yaratıyorsunuz..

 • 03 Kasım
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr