Samsung Galaxy Note 3 Telefonum Kapanıyor!

Fuat T. |

3 hafta önce Mediamarkt'tan Galaxy Note 3 cep telefonu aldım. Telefon ile 10-15 dakika işlem yapınca ısınıyor ve kendiliğinde kapanıyor (restart alıyor). Kendiliğinden geçer diye bekledim, internet forumlarından baktım ve fabrika ayarlarına döndüm, sorun çözülmedi.

1 hafta önce Kadıköy'de Destek Bilişim'e telefonu bıraktım. İnternetten takip ettiğim kadarı ile yazılım güncellemesi yapılmış ve telefon tamiratı tamamlanmış. Fakat telefonum gene kapanmaya devam ediyor. Bu sefer Başarı servisine götürdüm. Onlarda da 4 gün telefon kaldı ve arıza tespit edemediklerini söylediler. 2.200 TL telefona verdim ve sık sık kapanıyor telefon elimde kaldı. Samsung'a yazdım ilgilenmediler.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat T.
  26 Kasım
  15:09

  Firma sorunu çözmemiştir.

 • 26 Kasım
  15:08

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Fuat T.
  26 Kasım
  15:08

  Samsung arayıp gaz alıyor. Telefonunuzu servise götürün diyor. Servis arıza bulamıyor. Tüketici mahkemesine başvurmak çözüm olabilir sanırım.

 • Fuat T.
  21 Kasım
  10:56

  Klasik Samsung'un şablon cevabı. Oysa müşteri hizmetlerine daha önce yazmıştım. Sonuç yok. Diyecekleri şey servislerimizin verdiği raporlara göre hareket ediyoruz. Servis hata bulunamadı diyor. Bulamıyor işte:)

 • 21 Kasım
  10:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi