Samsung Galaxy Note 3 Neo 3. Günde Donmaya Başladı!

İbrahim Y. |

Vatan Bilgisayar'dan Samsung Galaxy Note 3 Neo marka cep telefonunuzu 02.01.2015 tarihinde satın aldım. Kullanalı 3 gün olmadan telefonun ekranında donma ve gelen çağrıyı göstermeme problemi yaşadım. Nasıl olur da Samsung gibi büyük bir firmanın telefonu 3 günlük kullanım sonucu böyle bir problem yaşatır?

Gerçekten anlam veremiyorum. En büyük rakibiniz A**** böyle sorunla karşılaşıldığında telefonu iade almakta ve yenisini vermektedir. Siz Samsung olarak neden ürettiğiniz malın arkasında durmuyorsunuz? Bir daha Samsung markalı bir şey almayı düşünmüyorum?

Etiketler :

Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Y.
  11 Ocak
  15:15

  Sadece arama yapıldı zaten bildiğim şeyler söylendi. Sorunun çözümüne yönelik bir gelişme olmadı. Ne Samsung alırım ne de tavsiye ederim.

 • 11 Ocak
  12:19

  2964506 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Ocak
  11:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr