Samsung Galaxy Note 3 Kayıt Dışı Kaldı.

Barış G. |

Galaxy Note II cep telefonumun arıza sebebiyle Samsung servisinde tamir edildi. Servis anakartını değiştirdi ve imei numaram da değişmiş. 1 senedir kullandığım cihazım şu anda yasa dışı gözüküp kullanamıyorum, kaçak telefon konumda. 15 gün önce sorunun çözülmesi için Vatan Bilgisayar'a yazılı başvura da bulundum sonuç çıkmadı.

Defalarca Samsung Türkiye 4447711 no'lu hattı her gün aramama karşılık her defasında da sorunun nereden kaynaklandığını çözüp size döneceğiz diyerek kaç gündür beni telefonsuz bir şekilde mağdur bıraktılar. Samsung servisi anakartı değişen cihazın imei yasa dışı olacağını bildiği halde nasıl bu şekilde teslim edebilir? Son derece sorumsuz ve ilgisizler.

Etiketler :

Ana Kart Klonlanmış Ürün Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış G.
  24 Haziran
  18:25

  olumsuz düşüncelere sahibim, ilgisiz firma.

 • Barış G.
  05 Mayıs
  15:50

  son derece ilgisizler.

 • Barış G.
  03 Mayıs
  17:08

  2 milyar lira para verip aldığım telefonum hala kapalı ve kullanamıyorum. o kadar kayıt bırakmama rağmen, ne ilgililenen nede arayan var, ilgileniyoruz demek içinmi arayacak ayrıca, bozduğunuz telefonumu kullanır hale getirin.

  servis imeisi değişen telefonu nasıl bir müşteriye gönderilebilir. bu ne umursamazlık.

 • Barış G.
  03 Mayıs
  16:55

  bütün bilgilerim güncel nasıl olunur da bana ulaşılamaz. 16 senedir aynı hattı kullanıyorum. samsung işte böyle bir ciddiyette.

 • 01 Mayıs
  11:57

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.