Samsung Galaxy Note 3 Kapandı ve Bir Daha Açılmadı!

Ekrem G. |

Telefon şarjdan çekince kapandı ve bir daha açılmadı. Yetkili servise ve Samsung servisine gittim, her ikisi de telefon yurt dışından alındığı için ilgilenemeyeceklerini belirttiler. Umarım firma tarafından bir çözüm bulunur. Yurt dışından alınmış olması bana sunulan sebepleri haklı çıkarmıyor bence.

Sonuçta cihaz üzerindeki bilgilerden hangi ithalatçı tarafından hangi tarihte hangi ülkeye girdiği bulunur, garantisi olup olmadığı araştırılır ve bana ne yapılması gerektiği konusunda bir yol gösterilebilir diye düşünüyorum. Samsung'un bir müşterisinin sorununu gidermesi bu kadar zor olmasa gerek.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekrem G.
  04 Kasım
  16:49

  kesinlikle bu süreçten hiç memnun kalmadım. Fakat aynı ürünü başka firmalarda bulamadığımdan MECBUREN yine samsung alıcam galiba.

 • 31 Ekim
  16:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Ekim
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr