Samsung Galaxy Note 2 Kabuk Kabuk Soyuluyor!

Bahadır G. |

Krom metalden imâl gibi görünen çerçeve aslında boyadan ibaretmiş ve kabuk kabuk soyuluyor masaya koymaya utanıyorum. Bu telefonum an itibariyle servistedir. 1 haftadır çerçeve beklediklerini söylüyorlar. Samsung Galaxy Note 2'yi 2200 küsür lira'ya almıştım ve halen ödemeye devam ediyorum. Yeni çerçeve taksanız ne olacak o da yine aynı 6-7 ay sonra soyulacak. Kesinlikle yeni çerçeve takılmasını istemiyorum. Galaxy Note 3 N7200 ile değiştirilmesini talep ediyorum. Hakem Heyetine kadar götürmeye, hakkımı tüketici olarak tüm mercilerde sonuna kadar aramaya niyetliyim!

Etiketler :

Kasa-Panel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadır G.
  23 Ekim
  15:25

  Konu ile ilgili görüşüldüğü doğru fakat talebimin, Genel Merkeze iletileceği ve onların beni arayacakları söylendi hepsi bu.

 • 16 Ekim
  17:21

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Bahadır G.
  11 Ekim
  13:29

  Başlarından atar gibi tavır içersindeler müşteri memnuniyeti gözeten bir firma olup olmadığını talebimi yerine getirdiklerinde anlayacağım 15 oldu ses seda yok bayram geliyor ve hattım kapalı sim kartımı takacak cihaz bulamıyorum

 • Bahadır G.
  10 Ekim
  08:23

  Halen beni aramadınız ve şikayetimi çözmediniz. Lütfen ivedilikle benim bu talebimi değerlendirip bana dönünüz.

  30 Eylül'den bu yana serviste olan cihazımın değişiminin nasıl gerçekleşeceğini tarafıma bildirin artık çok rica edeceğim sizlerden.

  Bu siteye bildirdiğim geçici 539'lu hattımdan bana ulaşabilirsiniz zira kendi hattımı sim kartı artık küçük olduğundan çok kolay telefon bulamıyorum takacak. Bayram geliyor ve sizden ivedilikle benim bu sıkıntımı çözmenizi ve bir üst model ile artık görmek bile istemediğim Note2'yi değiştirmenizi istiyorum

 • 08 Ekim
  23:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi