Samsung Galaxy Mini 2 Donuyor.

Oğuz A. |

Turkcell faturam üzerinden Samsung galaxy Mini 2 GTS-S6500D marka bir akıllı telefon aldım. Telefon aldığım günden beri arızalı. Telefonum donoyor, uygulamaları çalıştırmıyor, aramaları cevaplayamıyorum ve uzun süre çalışınca arama yapamıyorum. Böyle durumlarda telefonu kapayıp açmam gerekiyor.

Hatta bazen kapatamıyorum ve pili çıkarıyorum. Servise yolluyorum telefonum servisten arıza bulunamadı yazılım güncellendi denerek bana geri yollanıyor. Aynı sorunlar her defasında devam ediyor. Aynı telefondan kullanan iki arkadaşım daha var onların da telefonu sorunlu. Bir arkadaş eve attı telefonu ve servise bile yollamıyor, ben yollayıp sonuç alamadım diye.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz A.
  07 Ağustos
  12:28

  Samsung firmasını bir daha tercih etmem. Arızalı ürünüm her defasında arıza bulunamadı denerek tarafıma yllanıyor. Ben boşuna mı yolluyorum o telefonu arızalı değil de?

 • Oğuz A.
  02 Ağustos
  20:56

  Benim telefonum sürekli açık. Samsung'dan kimse beni aramadı. zaten bu siteye yazılan şikayetlere Samsung sürekli aynı standart cevapları yazıyor. Bu ülke halkından onca para kazanıyorlar ama bir mağduriyeti bile gidermiyorlar. 24 saat açık olan telefonuma nasıl ulaşamıyolar. Numaramı buraya yazsam tüm kullanıcılar görür diye yazmıyorum. zaten arayanlarla başım belada. Firmada bütün iletişim bilgilerim mevcut. İsterlerse bana bir şekilde ulaşırlar.

 • 01 Ağustos
  16:11

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Ağustos
  00:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi