Samsung Galaxy Ace Donuyor.

Özkan S. |

14.04.2014 tarihinde Samsung bayisinden galaxy ace 2 aldık. Telefon ilk 2 gün süperdi, 3.gün donmaya başladı. Oyunlarda kasıyordu ve birisi aradığında 5 sn.ye sonra açılıyordu servise götürdük değişim yada iade istedik. Yazılım güncelleyip geri verdiler zaten. 1 haftalık telefonun yazılımı güncel olur dedik. Telefon şuan gene donuyor . Bir de Samsung' dan arayıp memnun kaldınız mı diye soruyorlar. Bunu yazmamın amacı insanı umursamamalarının sebebidir. Oysaki 1 ay içinde iade almaları lazım gereğini yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan S.
  18 Aralık
  17:27

  SORUNUM ÇÖZÜLMÜYOR çözüm odaklı deil bu işler boş boş konusacaksanız aramayın BOŞLAR

 • Özkan S.
  08 Temmuz
  18:08

  beni arayıpta boş şeyler sormayın cihazımı değiştirecekseniz arayın Boşlar Sizi

 • Özkan S.
  04 Temmuz
  12:03

  anca buraya yazı yazarsınız beni sonuca gotuRmuyorki adam olsanız değiştirirsiniz

 • 03 Temmuz
  10:07

  2531048 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Haziran
  23:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi