Samsung Galaxy Ace 2 Donuyor.

Veli D. |

Yaklaşık bir yıl önce 2.3.4 gingerbread işletim sistemli telefonu jelly bean güncellemesi de olacak diye satan Samsung firması uzun bir zaman sonra Türkiye güncellemesini çıkardı. Ben de kies yardımı ile telefonu yükselttim yeni işletim sistemine. Gelin görün ki telefon donma kasma problemlerinden kullanılamaz hale geldi.

Bir rehbere ulaşmak bir dakika sürer mi? Üstünde doğru dürüst app kurulu olmadığı halde ram kullanımı çok yüksek. Geriye dönmekte mümkün değil. Anlayacağınız Samsung kendi eliyle telefonu bu hale getirdi. Firmaya yazmama rağmen ne arayan var, ne sorunun çözümü yolunda çaba harcayan. Şimdi Samsung alırken nasıl güveneceğiz.

Etiketler :

Güncelleme İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  17:09

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Haziran
  22:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi