Samsung Fotoğraf Makinem Aylardır Serviste Mahsur!

Uğur K. |

Samsung marka Nx 11 dslr makinemi arızalı olmasından dolayı 12.09.2013 tarihinde Ekmen servise verdim. Ürünüm bugün oldu hala değiştirilmedi. O kadar komik ki çağrı merkezi arıyor ürün değişimi onaylandı diyor; fakat ürünü almak istediğimde onaylanmadı deniliyor. Bana bu ne kadar büyük bir tutarsızlık herhalde.

Samsung çözüm merkezindeki çalışanlar işlerini yapmak yerine köşe kapmaca oynuyor. Canları sıkılırsa telefona cevap verip tüketicinin mağduriyetini çözüyor. Tavsiyem hizmet anlayışı 0 bile değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  15:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Kasım
  22:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi