23 Nisan 2014

Samsung Fırınım Sigortaları Attırıyor.

19 nisanda Avcılar Samsung servise mikrodalga fırınımı fişe taktığımızda evin sigortalarını da attıracak şekilde bir sorun olması sebebiyle teslim ettim. 23 nisan bugün ürünü jelatinlenmiş ve 3 adet parça değiştirilmiş olarak teslim aldım. Eve geldiğimde fırınımın üst kapağında ciddi bir ezilme ve çökme olduğunu serviste fırınımın hasar gördüğünü jelatini çıkınca fark ettim.

Ekim 2013'te alınmış bu cihazın şimdiden 3 parçası değiştiği gibi servis ürüne hasar vermiş. Üstelik taşınabilir cihaz diye servise yine götürmem isteniyor? Bu servis fırına hasar veriyor, fark etmiyor ve hasarlı ürünü bana niye teslim ediyor? Acilen Samsung'a yakışır bir çözüm hatta ürünün yenisiyle değişimini bekliyorum.

Serkan 608 Okunma

Cevaplar

  • Serkan23 Nisan 2014

    Az önce İhsan bey aradı ve bilgi vermedi..sadece yapacak birşey yok taşınabilir cihaz olduğundan servise siz götüreceksiniz tekrar dedi.Üstelik mağdur olan ve cihazı hasar gören müşteriniz iken servisin hatası için en ufak bir özür dilenmedi.Empatiden ve müşteri memnuniyetin uzak bir tavırla görüşme sonlandı. yetkililerinizin yapacağı geri dönüşe bağlı olarak samsung globale bu konuyu iletmekten de asla çekinmeyeceğimi bilmenizi isterim.. ben servise sağlam fırın verdim hasarlı fırın teslim edildi. kaldı ki servise alınan cihazlarda şikayet edilen arıza ile birlikte üründe varsa çizik,vuruk,hasar da servis formunda kayıt altına alınır ki fırında böyle bir hasar yoktu böyle bir tutanak da tutulmadı. Belirttiğim gibi bu mağduriyet samsunga yakışır şekilde çözülmezse samsung globale durumu açıklar bir dilekçeyle başvurmak zor olmayacaktır.. tşk

  • Samsung Temsilcisi23 Nisan 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi23 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön