Samsung Fırça Başlığını Garanti Dışı Bıraktı.

ismailontas |

Bir süre önce VCMA18AV model elektrikli süpürgeden aldık. Aldığımız hafta fırçası ara ara düşmeye başladı. Soruna yakından baktığımda fırçanın eklem yerindeki tırnağın çatlak olduğunu gördüm. Servisi arayarak durumu ilettim; neye ihtiyaç olduğunu sordum. Fırça başlığını ile faturanın yeterli olduğu söylendi.

Bakırköy servisine gittiğimizde;elektrikleri olmadığı için 2 saate yakın beklettiler. Ardından makinanın da gelmesi gerektiği konusunda ısrarcı oldular. Telefon görüşmesini hatırlattığımızda ise parçanın garanti dışı olduğunu, ancak ve ancak süpürge yanarsa garantiye gireceğini ilettiler. Parası ile fırça başlığını alabileceğimi de eklediler. Süpürgeyi yeni aldığım halde kullanamıyorum.

Etiketler :

Hortum ve Aparatları Çağrı Merkezi Bilgilendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • ismailontas
  27 Ağustos
  17:50

  Müşteri hizmetleri bir kez denedik ulaşamadık diyerek şikayetimi CEVAPLANDI durumuna almış. Sanıyorum bu SAMSUNG için yeterli ki bir daha arayıp sormadılar. Bende ulaşmaya çalıştım fakat kimseden cevap alamıyorum. YAZIKLAR OLSUN SAMSUNG u iyi bir marka sanırdım. Urununun arkasında durmayan marka olabilirmi !?

 • ismailontas
  27 Ağustos
  17:44

  Müşteri hizmetlerini aradığımda da biz size döneceğiz deniliyor. Fakat ne arayan var ne soran

 • ismailontas
  14 Ağustos
  14:38

  Telefonum sürekli olarak açık ve çalışır durumda olmakla birlikte web sitesinde geçerli bir numaram vardır.

  Konuyla ilgili olarak; Ulaşamadığınız mesajını aldığımda Samsung un 444 77 11 numarasını da arayarak durumu izah ettim. Fakat henüz arayan veya dönüş yapan olmadı.

 • 13 Ağustos
  15:56

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Ağustos
  08:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi