18 Şubat 2013

Samsung Fatura Yok Diye Onarımı Ücretli Yapıyor!

Samsung marka buzdolabım bir süredir gürültülü şekilde çalışmaktadır. Buzdolabımı bir süre önce satın aldım fakat süresini tam olarak hatırlamıyorum.Ürünün garanti belgesini buldum; imza ve kaşesi olmasına rağmen tarih yazmamaktadır.Bende müşteri hizmetlerini arayarak bu konu ile ilgili durumu anlattım.

Ancak müşteri hizmetlerinden adının **olduğunu söyleyen personeliniz bana faturasız hiçbir işlem yapılamayacağını ücretli olarak işlem yapılacağını söyledi.Sayın yetkili madem öyle garanti belgesinin amacı nedir ve ürün satın alınırken neden fatura saklanması bilgisi bayileriniz tarafından verilmedi. Bu konu ile ilgili çok ivedi olarak çözüm bekliyorum.

Eren 122 Okunma

Cevaplar

  • Eren02 Eylül 2013

    artık işim olmaz

  • Eren19 Şubat 2013

    Samsung gibi müşteri memnuniyetini en son planda tutan bir şirket daha görülmemiştir.Ürünü nerden aldığım veya garanti belgesi herşey mevcut , sadece faturam yok diye arızalı cihazınız ücretli tamirat yapılıyor.Böyle bir saçmalık daha görülmemiştir.O zaman garanti belgesinin ne amacı vardır veya arıza cihaza fatura gerektiği satım aşamasında neden bayiniz tarafından bilgi verilmedi.Tüketicinin fatura bulundurma veya saklama gibi bir mecburiyeti varmıdır?

  • Samsung Temsilcisi18 Şubat 2013

    1638775 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön