Samsung Fabrikasının Adresini Vermiyor.

Kübra Özdemir G. |

16 Mart 2015 günü saat 12:05 sıralarında Samsung Türkiye müşteri hizmetleri arayarak 7 kez arızalanan cihazımı Güney Kore'ye göndermek için, müşteri hizmetleri yetkilisinden fabrikanın adresini istediğimde, bu bilgiyi benimle paylaşamayacağını belitti. Çok şaşırdım. Samsung firması bu kadar yetersiz bir firmaymış.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübra Özdemir G.
  19 Mart
  23:58

  18 Mart 2015 tarihi itibariyle, konuyla ilgili tüketici hakem heyetine başvurmuş bulunmaktayım. Ayrıca Güney Kore'deki Samsung fabrikasına ürün arızalarını gösteren CD ve şikayetlerimi içeren dilekçeyi gönderdim.

 • Kübra Özdemir G.
  17 Mart
  00:26

  Bugün itibariyle cihazın arıza video CD'sini, Samsung Türkiye'nin sorunumla ilgilenmediğini, 7 kez arızalan cihazın değiştirilmediğini içeren bir mektubu Güney Kore'de bulunan Samsung merkezine gönderdim. Bu da PTT'den gönderdiğimin kanıtıdır. Takip Kodu: RR130408635TR

  http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb221214.php

 • 16 Mart
  14:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr