16 Ocak 2014

Samsung Ezbere Yanıt Vereceğine Bir Dinle!

Samsung S III Mini telefon kullanıyorum. Telefonun bataryası şişti ve şarjı dolu olsa bile telefon kendiliğinden kapanıyor açıldığında da batarya boşalmış görünüyor. Yeni bir orijinal batarya taktığımda gayet düzgün çalışıyor. Arızanın bataryadan olduğu açık.

Servise konuyu detaylı şekilde anlatıldı ve bir robot gibi kendilerine ezberletilmiş kalıp yanıtları verip telefonu da bırakmam gerektiğini inceleyeceğini söylüyor.

Telefon bozuk değil bataryan şişti bataryan! Ezber yanıt vereceğine bir dinle!

Bülent 75 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Ocak 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Bülent 19 Ocak 2014

    Su ana kadar bir dönüş olmadı

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön