Samsung Ev Sinema Sistemim Tamir Edilmiyor!

Uğur Volkan B. |

Haziran ayında aldığım Ht-e3550 ev sinema sistemim arızalandı. Orta hoparlörden gelen ve cihaz ısındıkça daha da artan ve inanılmaz rahatsız eden bir bipleme sorunum var. Cihaz toplam üç kere servise gitti. Üçünde de sorun yok diye geri geldi. Evde manyetik alan vs. gibi sorunlar olduğu söylendi. Defalarca test yaptım başka evde de denedim sorun aynen devam etmekte.

Cihazın amfisinde bir problem var ve Samsung bunu onarmıyor. Telefon ettiğimde sizi arayacağız deyip bir haftadır da aramadılar. Ürünü kendi imkanlarımla mı yaptırmam gerekiyor? Mahkemeye mi gideyim? Nasıl bir garanti anlayışıdır nasıl bir servis kalitesidir bu? Samsung'un bu mağduriyeti gidermesini istiyorum artık.

Etiketler :

Hiç Çalışmama Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Volkan B.
  02 Ocak
  10:01

  Herhangi bir çözüm olmamıştır. Samsung Türkiye sorunlu cihazıyla ilgilenmemektedir.

 • Uğur Volkan B.
  25 Aralık
  18:02

  Evet samsung tarafindan arandim ve urun tekrar servise gondrrilmeye calisildi. Yasal yollara basvuracagimi kendilerine ilettim.

 • 25 Aralık
  18:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Aralık
  22:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi