03 Haziran 2014

Samsung Eski Televizyon Kırmızı Kart Kampanyası.

Samsung'dan 26 Mayıs tarihinde aldığım televizyonla birlikte sunulan bu kampanyadan faydalanmam için gerekli bilgiler tarafıma gönderilmiyor. Kurulumdan bu yana 1 hafta geçmiş olmasına ve 4447711'i konuyla ilgili birkaç defa aramama rağmen Samsung'dan gerekli bilgiler gelmiyor.

Bu kampanya ile birlikte verilen D-smart üyeliğini başlatmak istiyorum. Ancak Samsung gerekli bilgileri göndermediği için yapamıyorum. Televizyonu al ama izleyeme ya da kampanyayı unut üstüne kendin para ver üyelik yap şeklinde bir durum var. Samsung'un bana basit bir onay kodu bildirmesinin neden 1 hafta sürdüğünü ve ısrarlı aramalarıma rağmen neden hala beklemem gerektiğini söylediğini bilmiyorum.

Eralp 514 Okunma

Cevaplar

 • Eralp 10 Haziran 2014

  Bugün Samsung'dan konu ile ilgili aradılar. Bu sanırım Samsung yetkilileri ile bu konuda 10. konuşmam oldu. Geçen sefer arayan yetkili belirli bir sayıda televizyon satılmasını ve kotanın dolmasını bekliyoruz. Kota dolunca talepler hep birlikte gönderilecek demişti. Halbuki televizyonu aldığım İzmir Mavişehir Egepark'taki Samsung bayi bana kampanyadan hemen faydalanabileceğimi söylemiş; herhangi bir kotadan bahsetmemişti. Kotanın ne zaman dolacağına dair soruma ise yanıt vermediler. Bugün arayan Samsung yetkilisi ise başka bir şeyden bahsetti. Televizyonda ilk 1 ay içerisinde teknik arıza çıkarsa televizyonun geri alınıp paranın iade edilme durumu olduğunu ve bundan dolayı da bekleme olduğunu söyledi. Yani 1. ayın sonunda mı kampanya kodlarını paylaşacaksınız diye sorunca da net bir cevap vermedi. 2 ayrı günde konuyla ilgili 2 ayrı cevap aldım. Televizyon kurulalı 2 hafta oldu ama henüz daha kampanya dahilinde olan D-smart aboneliğim başlamadı ve televizyonu analog olarak seyrediyorum. Samsung'un müşterileriyle oynamadan doğru düzgün kampanya yürütmesini talep ediyorum. Televizyon alan adam haliyle dijital platformu da kurdurup öyle izlemek istiyor. Kampanya var benden al deyip sonra da yok kota dolacak yok 1 ay iade süresi falan diye müşteriyi oyalamak çok yanlış bir davranış. Samsung Kore'ye İngilizce olarak Samsung Türkiye'nin bu yanlış tutumu ile ilgili bir şikayet maili de göndereceğim. Beni dinlemiyorlar; belki patronlarını dinlerler.

 • Samsung Temsilcisi08 Haziran 2014

  2479586 - Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Eralp 07 Haziran 2014

  Samsung kampanyasından faydalanmam için gerekli onay kodlarını tarafıma göndermiyor. Hem satın aldığım bayi (İzmir Mavisehir Egepark Samsung bayisi)ve hem de Samsung Çağrı merkeziyle olan görüşmem sonuç vermedi. 2 hafta oldu televizyon servis tarafından kurulalı ve hala kampanyadan onay kodu alıp D-smart aboneliğine geçmeyi bekliyorum. Belki 10 defa telefonla aramama ve geri aranmama rağmen sonuç hala koca bir SIFIR.

 • Eralp 04 Haziran 2014

  Konu ile ilgili benimle gorusuldu ancak neden kampanyadan faydalanamadigim ile ilgili bir bilgi verilmedi. Incelenip tarafima geri donus yapilacagi soylendi. Beklemedeyim.

 • Samsung Temsilcisi04 Haziran 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi03 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön