26 Ağustos 2013

Samsung Eski Kayıtlarımı Bulamıyor!

Geçen gün ki şikayetimle ilgili Samsung tarafından arandım; fakat eski kayıtlarıma ulaşamadıklarını, böyle bir bilgi taraflarında olmadıklarını söylediler. Telefonumu 16.08.2013 tarihinde aldım . Ama yasal süreci sonlandırma gibi bir şey yapmayacağım. Samsung beni yasal iş gününden fazla beklettiği için yeni telefon talep ediyorum.

Telefonumu 15.07.2013 tarihinde teslim ettim 16.08.2013 tarihinde aldım; fakat değişim yapılmadı. Ekranda çizik olduğu için. Peki çizik vardıysa neden değişim onaylandı. Bu sorumun cevabı ise yasal süre yetmediği için denildi takım liderleri tarafından.

Ben saf mıyım? Para verip aldığım cihazdan bir ay mahrum bırakıldım. Hemde bayramda! Soruyorum Samsung kayıtlar nerede?

Emre 57 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Emre 30 Ağustos 2013

  Geri dönüş yok musteri memnuniyeti sifirin altinda.

 • Emre 29 Ağustos 2013

  Aramıyorlar bir geri dönüş yok 4 gün geçti. Sebebi ortada kayıtlarım silinmiş.

 • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön