Samsung Es8000 Serisi Led TV Panel Arızası.

Evren Özkan E. |

2012 2. ayda aldığım (6.600 TL) 55 Es8000 model Samsung LED TV 'de ekranında 2 adet gölge şeklinde dikey çizgi oluştu. Servis geldi ve garantisi geçtiği için ücret dahilinde panelin değişmesi gerektiğini ve yaklaşık sıfır televizyon parası kadar tamir rakamı çıkacağını belirttiler.

2.5 senede yüksek bir fiyata aldığım televizyonu bu kadar kısa zamanda arıza vermesi (servis teknik arıza dedi) üretim ile ilgili olduğunu düşünüyorum ve her türlü hukuki yollarla hakkımı arayacağım!

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  17:52

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Evren Özkan E.
  09 Aralık
  10:40

  Henuz beni arayan kimse yok bilginiz olsun

 • 05 Aralık
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr