26 Ekim 2015

Samsung Es8000 LED TV Kablosuz Kart Arızası!

Samsung Türkiye garantili satın aldığım ama evlilik için uzun süre kutusunda duran TV mi açtım ama evimde internet olmadığından kablosuz bağlantısını deneyemedim. Eylül ün 24 ünde denediğimde de bozuk olduğunu gördüm. Ayrıca internette aradığımda bu sorunun aslında kronik olduğu ve kart değişimi yapıldığını okudum. Yani herkes bu durumdan şikayetçi olmuş olduğunu gördüm.

Ürünün garantisi bittiğinden hiçbir şey yapılamayacağını bana bildirdiler, kronik bir sorunda müşteri nasıl mağdur edilir anlayamadım, ama yetkisi olmayan müşteri hizmetlerinden de ilerleme sağlayamadım. İlgili ve yetkililerden cevap bekliyorum.

Mehmet 1.055 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Mayıs 2016

    Merhaba, bu sorun gerçektir ve Samsung firması müşterisini kronik soruna sahip çıkmayarak yalnız bırakmıştır. Özellikle aldığınız ürünün tüm özelliklerini garantisi bitmeden test edin derim. Ben ölü pikselden korkup hemen açtırdım televizyonumu ama evlenip kullanmam zaman aldı ve kronik sorun ile baş başa kaldım. Hayatımın hiçbir döneminde (beyaz eşyaları kesinlikle önermiyorum) evime sokmadım ilk ve tek ürün 40eu8000 model TV si dışında hiç bir ürünü kullanmadım, kullanmayacağım ve hiç bir yakınıma önermeyeceğim.

  • Mehmet31 Ekim 2015

    Beni bu yıl içinde ararsınız değil mi?:) Şaka mı yapıyrsunuz hala aranmadım ve buradan çok ilgili gibi davranıyorsunuz...

  • Samsung Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön