Samsung Emanet Bırakılan Ürün ve Sonrası!

Zafer B. |

3 yıl önce Trabzon Forum AVM Samsung Yetkili Satıcısından aldığım set üstü ocak, aspiratör ve fırını yeni alacağım evde kullanılmak üzere satın alarak kendilerine emanet bıraktım. İstediğim zaman alabileceğim ve kesinlikle sorun yaşamayacağım şeklinde söz verildiği halde ürünlerimi almaya gittiğimde ellerinde olmadığını ve başka model ürün vereceklerini beyan ettiler.

Bunu kabul etmediğimi belirttim. Daha sonra aspiratör ve fırını getirip monte ettiler. Ocağı kısa süre sonra getireceklerini söyleyerek düşük modelini elektrik montajını dahi yapmadan bırakıp gittiler. Kısa süre dedikleri zaman 1 yıl oldu ama ne arayan ne de soran var. 1 yıldır ocağı elle yakıyoruz. Paramızla rezil olduk yani!

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  14:37

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi