Samsung Elektrikli Süpürge Motorunda Sorun Var!

Nur Ö. |

Teknosa'dan aldığım ürün bir ay olamadan arızalandı ve personelin yönlendirmesiyle servise gönderdik. Cumartesi pazar dahil yirmi bir gün bekledik ve bize iletilen arıza toz kaçmasıymış elektrikli süpürge bu ne kaçacaktı ki değil mi? Tekrar bir ay dolmadan tekrar arızalandı ve motorda sorun var dendi. Benim Teknosa'ya bıraktığım ürün için Ankara Kızılay'da bulunan yetkili servisten arayan bir bayanla konuştuk müşteri olarak haklarımı net şekilde bilmeme rağmen saygısız konuşmalar beni çileden çıkardı. Belki kabul edeceğim ürünü hiçbir şekilde kabul etmiyorum ve iadesini istiyorum.

Etiketler :

Filtre Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nur Ö.
  06 Mayıs
  21:02

  yalan yemin ederim yalan arayan falan yok...

 • 11 Şubat
  14:26

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Şubat
  09:29

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr