Samsung Elektrik Süpürgesinin Arka Filtre Kapağı Düşüyor!

Bahadir Tolga T. |

Electroworld den aldığım, Samsung sc 6580 marka elektrik süpürgesi arka filtre kapağı ve filtresi her çalışmada düşüyor.

Halbuki kırılan bir parçası falan da yok. Klipsine baltığımda malzemenin bu kadar kötü çıkmasını beklemiyordum. İnanın 1o liralık oyuncakların kapak klipsleri çok çok daha kaliteli. Samsung a yakışmayan bir hata olmuş

Etiketler :

Filtre Sistemi Tasarım-Kullanışlılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadir Tolga T.
  08 Kasım
  09:00

  Samsung çağrı merkezi sağolsun aradı ama maalesef henüz şikayetimin çözümüne yönelik herhangi bir adım atılmadı.Tşk.

 • 06 Kasım
  15:30

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Kasım
  22:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla, 

  Samsung Çağrı Merkezi