Samsung Ekranda Hasar Dendi Ama Ekrandan Çıkmadı!

Mücahit Ö. |

8.10.2014 tarihinde S4 telefonumun dokunma tik çalışmaması sebebiyle Konya Samsung firmasına garantiye verdim. Ertesi gün dönüş yapılarak ekran çevresinde çiziler var denerek garanti dışı olduğunu ve 520 TL ye ekran gideceğini söylendi. Kabul etmedim iyi kide kabul etmemişim. Telefonumu 11.10.2014 tarihinde geri aldım. Telefoncuya verdim ve ne olsun ekrandan değil sadece ufak soket arızası bana maliyeti sadece 20 TL olarak karşıma cıktı simdi size sorarım ekranı değişecekti baktı olmadı bir lehim vuracaktınız iş bitecekti. Şimdi telefonun içi açıldı garanti dışı oldu 9 ay garantim yandı. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesi yoksa en kısa zamanda bilir kişinin telefonu inceleyip davalı açmak!

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mücahit Ö.
  21 Nisan
  15:42

  Yapabilcekleri bir şey olmadığını söylediler

 • 30 Ekim
  15:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 28 Ekim
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr