Samsung Ekranda Açıklık Var.

Rıza Uğur B. |

24.01.2014 tarihinde vatan bilgisayardan aldığım Samsung n7100 cep telefonumu bir ay sonra ekranın sol kenarının kasanın dışında olduğunu fark ederek Kayseri servisine götürdüm. 5 gün sonra servis bie şey yapmadan vermeye çalıştılar ben itiraz edince ekranı değişeceğiz diye serviste bekledi. 20 iş günü doldu cihazı yapan arkadaş işten çıktı masasının çekmecesinde kaldı diye mazeret gösterdiler.

Bende T.H.H 'ye gittim telin ücretinin ödenmesi yönünde karar çıktı 3 aydır telefonsuzum Samsung servisi aratıyor ve hala ekranı değiştirelim yardımcı olalım diyor ve T.H.H. kararını uygulamıyor. Bundan sonra adlı süreç başlatıp icra yoluyla tahsil edeceğim ve bir daha evime Samsung markalı bir şey almayacağım.

Etiketler :

Kasa-Panel Ekran Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıza Uğur B.
  12 Temmuz
  12:17

  10 üzerinden sıfır

 • Rıza Uğur B.
  12 Temmuz
  12:16

  hala hiç birşey yok samsung biçare hala uygulama hakkında bi cevap veremediler samsung benim için tamamen bitmiştir.

 • 03 Temmuz
  15:24

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Temmuz
  00:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi