Samsung Ekran Sorunuyla İlgilenmedi!

Hasan Cem A. |

Ben bundan 2 3 ay önce Vodafone dan 1 800 liraya galaxy s 3 mavi telefon aldım aradan bir hafta sonra telefonumda ekran gitti tuş kilidini açtığımda ekran yoktu açtım kapadım ve ekran hiç gelmedi sadece tuş ışıkları vardı sonra garantiye gönderdiğimde kullanıcı hatası dedi .

Şimdi soruyorum Samsung a ben o telefonu bir hafta kullanayım diye mi 1 800 para verdim kullanmıyorum şu an ama taksitlerini ödüyorum şimdi benim ne suçum var düşürmedim etmedim üzerinde çizik bile yok .

50 tl verdim cüzdan kılıf aldım deri şimdi ne kullanıcı hatası var aldığım hata aslında Samsung galaxy s 3 de ekran sorunu hep varmış bir daha göndereceğim yapmazlarsa tüketici haklarına başvuracağım .

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Cem A.
  06 Mart
  12:45

  yalan solemeyın benı kımse aramadı ayrıca telefonumda hep acıktı kımse aramadı telefon numaramda dogru ararsanız ulasırsınız sızden sızın urunlerınızden nefret edıyorum almaz olaydım sızın telefonunuzu kımseye artık samsung markalı bır cöp bıle aldırmayacagım ama sızıde mahkemeye verecegım bılgınıze...

 • 06 Mart
  11:31

  1669810 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi