Samsung Ekran Parlaklığı Sorununu Gideremedi.

Kaan E. |

3 ay önce Samsung note 3 telefon aldım. Ekran parlaklığı kendiliğinden azalıyor artıyor, ekran parlaklık ayarları bölümünde cihaz aşırı ısınıyor uyarısı yazıyor ve ekran sürekli 9 kareye bölünüyor . Servise bu şikayetler ile iki defa teslim ettim. 3 gün sonra telefonumu almaya gittiğimde yazılımın güncellendiği söylendi ve tarafıma teslim edildi. Aynı sorunlar halen devam etmekte sorunlarla ilgili resimler ektedir. Servisin çözemediği bu konu hakkında kurumsallığına inandığım Samsung'un tarafımı bilgilendirmesi ve mağduriyetimin giderilmesi rica.

Etiketler :

Isınma Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan E.
  04 Mayıs
  08:32

  Sorunum çözülmesi olup bildirmek rağmen donus bile yapmadınız.

 • Kaan E.
  23 Nisan
  20:56

  Samsung çağrı merkezinin yönlendirdiği gibi servise gittim.servis ekran sorunu için yeni yazdım geldiğini söyleyerek sorunun ortadan kalacağını ifade etti.sorunlarin biteceğini düşünerek 3 aylık Telefonumu 4.kez yazılım güncellemesi yapılmak üzere servise teslim ettim.ama sonuç hayal kırıklığı 2.gun telefonun kareler bölündü ve ekran parlaklığı sorunum ve cihaz aşırı ısınıyor uyarısı devam etmekte.telefonda yazılımla ilgili sorun olmadığı artık aşikar. Değişim yapılmasını istiyorum.

 • 16 Nisan
  12:44

  2396188 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

   

 • 14 Nisan
  17:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi