Samsung Ekran Kararması Yaşıyorum Yetkili Servis Gelmiyor.

Selman I. |

Merhaba ben Samsung marka tv aldım bir haftası dolmadan ekranda renkli çizgiler belirmeye başladı durup dururken servisi aradık garanti kapsamasına girmez dediler. İstanbul merkezi de aradım sizlere döneriz dediler hiç oralı olmadılar. Bir haftalık tv evde boş boş duruyor. Buradan da bir sonuç çıkmaz ise artık yasal yollarla Samsung'u getirtmesini bilirim.

Etiketler :

Garanti Kapsam Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Temmuz
  15:18

  2540602 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Temmuz
  00:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi