Samsung Ekran Günden Güne Karardı!

Barış N. |

Turkcell'den aldığım Samsung Galaxy S4 telefonumun ekranı yere düşmediği halde bir hafta içinde günden güne karardı. İstanbul Şişli'deki Rebel Elektronik isimli yetkili servisine götürdüm ve bana kullanıcıdan kaynaklı olduğu için yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ben haha önce iPhone kullanıcısıydım ve bir değişiklik olsun diye Samsung almaya karar verdim ama şu anda çok pişmanım benimle beraber 3 arkadaşımda aynı model telefon kullanıyorlar hiçbiri de memnun değil. Buradan Samsung genel merkeze sesleniyorum eğer benim sorunum en kısa sürede giderilmezse bu konuda çalışmakta olduğum televizyon kanalına haber yaptıracağım.

Etiketler :

Ekran

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış N.
  06 Kasım
  16:44

  beni beşiktaş samsung servisine yönlendirdiler orayada gittim ekrana bile bakılmadan garanti dışı dediler ve gönderdiler bu saatten sonra ben birdaha samsung un hiçbir ürününü kullanmıycam ve yakınlarımada almamaları konusunda ısrar edicem çünkü ürünü sattıktan sonra arkasında durmuyo ürünün ün.ben telefonumu attım çekmeceme ve parada verip yaptırmıycam ama çalıştığım kanalada bunun haberi ni yaprırcam.anlıycağınız herhangi bir marka alırken o markanın servis olayını iyi araştırın samsung satece satayım gerisi önemli değil mantığında çalışıyor .saygılar...

 • 05 Kasım
  14:26

  2783808 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Ekim
  10:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr