Samsung Ekran Döndürme Sorunu!

Serkan V. |

16. 08 Tarihinde Note2 telefonumu, GPS, NFC ve Ekran döndürme problemi olduğundan Beşiktaş Ekmen Servise teslim ettim. 03. 09 tarihinde onarıldı mesajı üzerine gidip teslim aldım fakat cihaz açılmadığı (şarjı sıfırdı) için deneyemedim. 2 saat sonra test ettim fakat sorunların olduğu gibi durmasının yanında bir de ekranımda derin bir çizik oluşmuş. Aynı gün (03. 09) tarihinde servise geri iade ettim. Ekranın, teslim ettiğimde çizik olduğunu direttiler ama resim var demelerine rağmen resim bulamadılar.

Sanırım müşteriyi sindirme politikasıydı. Sonuş olarak; Samsung Note2 cihazımı 16. 08 tarihinden beri kullanamıyorum. Paramın iadesini istiyorum. Yada Tüketici Hakem Heyetli rapor ile dava açacağım.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  11:26

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

 • Serkan V.
  26 Eylül
  11:30

  Bu kalıp yazılar ile cevap vermeniz çözüme yardımcı olmadığı gibi müşterinin sinirini bozmaktan öteye gitmiyor.
  Ben kesinlikle paramın iadesini istiyorum. En kısa sürede bu kötü durumu düzelteceğinizi ümit ediyorum.

 • 25 Eylül
  16:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.