22 Şubat 2013

Samsung Ekran Çatlamasına Kullanıcı Hatası Diyor!

Samsung Galaxy S2 telefonum herhangi bir düşme, çarpma ve burkulma veya zorlanmaya maruz kalmış olmamasına rağmen yetkililere telefon ve mail yolu ile defalarca izah etmiş olduğum gibi hava limanın da kapalı çanta içerisinde güvenlik gereği x-ray cihazından geçişi sonrasında ekranından çatlamıştır.

Cihazın herhangi bir fiziki darbe veya çarpmaya maruz kalmadığını servis raporlarından teyit edebilirsiniz. Yetkili servis telefonumu iki kez inceledi ve ikisinde de kullanıcı hatası olduğuna kanaat getirdi. Nasıl bir kullanıcı hatası yapmış olabileceğimi anlayabilmiş değilim. Takdirlerinize bırakıyorum.

Tayyar 88 Okunma

Cevaplar

  • Tayyar04 Mart 2013

    Yine kullanıcı hatası olduğu yönünde karar verilip , ücreti karşılığında tamirine karar verildi. İnanamıyorum hasarsız bir alete bu yönde karar verilmesi inanın çok düşündürücü. Tebrik ediyorum Samsung servislerini, Tüketici hakları ülkemizde ancak bu kadar işte. Demekki yapacak pek birşey yokmuş. Boşuna uğraşmışız.

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Şubat 2013

    1648746 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazı ile ilgili bilgi alınarak, gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Konunun takibinin Samsung Çağrı Merkezi tarafından yapılacağı yönünde bilgi aktarılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön