Samsung Ekran Çatlaması!

Fırat Ö. |

Ben bağcılarda bulunan pusula iletişimden 17. 03. 2013 tarihinde Samsung galxy note 2 telefon aldım akşam saatiydi eve getirdim ve evde şarja taktım sabah 18. 03. 2013 şarjdan aldığımda telefonun sağ tarafında sağdaki tuşun üzerinde yarım hilal şeklinde çatlama olduğunu gördüm
ve hemen aldığım pusula iletişime götürdüm.

Onlarda Telpaya götürmemi söylediler ve ben 18. 03. 2013 tarihinde telefonumu teslim ettim. Samsung a soracağız dediler Samsung da incelemeden kullanıcı hatası demiş ve bana ücret çıkardılar . Ben mağduriyetimin giderilmesini istiyorum benim hatam yok diyorum düşmedi çarpmadım sıkmadım ama çatlama meydana geldi.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat Ö.
  26 Mart
  08:51

  görüşmede bayan sizden kaynaklı dedi bende bana bunu ıspatlayın dedim ben diyorumki benim hatam değil diye bayanda ispatlayamayız dedi yani kendisiyle çelişti. Bunların kisi ben yaptım olduculuk başka birşey değil ama hakkımı aramaya devam edeceğim.

 • Fırat Ö.
  23 Mart
  17:15

  yapılan görüşmede bayan söyledikleriyle çelişerek adeta kendini yalancı duruma sokmuştur.Şuan sorunum devam ediyor.Peşini bırakmayacağım bu işin..

 • 22 Mart
  17:37

  1696891 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi