Samsung Ekran Camı Çatladı!

Mustafa U. |

S3'ümde sorunlar vardı. Müşteri hizmetlerini aradım ve bildirdim. Servise gönderin dediler. Garantiye verecektim giderken elimden çok ince taşsız bir kuma düştü ve ekran çatladı. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve belki ekranın bile değişeceğini söylediler ama ekran ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor. Ve önceki sorunlarıda bana yıkmaya çalışıyorlar. Bu sorunun giderilmesini istiyorum. Aksi taktirde cidden Samsung müşterisini kaybedecek. Çünkü abim ve kardeşimde Samsung almayı düşünüyordu. Çok dayanıksız telefon. Çözüm olmazsa onlarada aldırmayacağım. Gerekirse tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Ekran Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa U.
  09 Eylül
  13:24

  Anlaşılan hakkimizi tuketici haklarında arayacağız. Samsung müşteriyi teknik servisin eline bırakıyor. Onlar ne derse o diyor. Kardeşime ve abimede samsung almamalari icin baski yapcam. Bidaha almamda aldirmamda. Cok buyuk hata yaptim s3 e 1400 lira vererek. Kimse ilgilenmiyor.

 • 03 Eylül
  23:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi.