Samsung Ekran Arızası-Garanti Süresi.

Ömer Faruk Ö. |

Yakalaşık üç yıl önce almış olduğu 102 ekran Samsung 40d6000 model televizyonumun durup dururken ekranının üst kısmından ortasına kadar yatay çizgiler oluştu. Servisi aradığımda garantisinin bittiğini ücretli yapabileceklerini belirttiler.

Yaptığım araştırmalarda çok kişinin bu konudan dolayı mağdur olduğunu gördüm. Burada merak ettiğim konu şu siz bu televizyonu 3 yıllığına mı üretiyorsunuz. Gidip garantisine güvenerek 2000(ikibin)tl ye aldığımız Samsung marka televizyonu garantisi bitince çöpe mi atacağız? Bu televizyonlarda üretim kaynaklı panel hatası olduğu konusunda görüşler var. Fabrikasyon bir hatanın bedelini tüketiciye mi ödetmeye çalışıyorsunuz? Ben gidip ucuz bir tv de alabilirdim.

Etiketler :

Panel - Görüntü Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  19:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi